Türkiye’nin en önemli televizyon kanallarından birinin sahibi olan Acun Ilıcalı, son dönemlerde yayınladığı programların genç kitleler tarafından oldukça sevilmesi üzerine gençlere yönelik projeler üretmeye karar vermişti.

Bu projelerden ilki olan Exatlon Türkiye, Acun Ilıcalı ve Netflix iş birliği ile ortaya çıkmıştı. Genç kitleyi hedef alan Ilıcalı Türkiye’nin popüler sosyal medya fenomenlerini bir araya toplayarak çektiği yeni programını Netflix aracılığıyla izleyicilere sunmuştu.

Geçtiğimiz günlerde Exxen isimli yeni platformu ile Netflix benzeri bir içerik platformu oluşturacağını duyuran Ilıcalı yeni projesi hakkında ‘çok yakında’ ifadesini kullandı.

Göz Atın: Sosyal Medya Yasası Resmi Olarak Yürürlüğe Girdi!

Exxen’de Hangi İçerikler Olacak ?

Bu konu hakkında Acun Ilıcalı’nın net bir açıklaması bulunmasada bu platformda hayalindeki süpriz bir programı yapacağını duyurdu.

Bu program dışında platformda yeni bir konspet oluşturarak Türkiye hakkında belgeseller olacağını belirten Ilıcalı, buna bir örnek olarak Dumlupınar belgeselini gösterdi.

Aynı zamanda bu platformda Ilıcalı’nın Oğuzhan Koç, Eser Yenenler gibi isimlere ait film ve dizi projelerine yer vereceğide söyleniyor.,

İçeriklerin Süresi Ne Kadar Olacak ?

Günümüz televizyonunun en büyük problerimden birisinin süre sıkıntısı olduğunu belirten Acun Ilıcalı, kendi platformunda içeriklerin 20 ila 40 dakika aralığında olacağını belirtti.

Göz Atın: 10 Soruda Hangi Telefonu Kullandığınızı Bulalım

Exxen’de Sosyal Medya Fenomenleride Olacak mı ?

Acun Ilıcalı, Netflix Türkiye iş birliği ile yaptığı Exatlon Türkiye projesi ile gençlere yönelik işler yapmayı sadece düşünmediğini bunu uygulamayada geçirdiğini tüm herkese göstermişti.

Daha sonra Ezgi Mola’nın YouTube kanalına konuk olan Ilıcalı gençlerle yaptığı işlerden keyif aldığını ve onlarla birlikte yeni projeler yapmayı düşündüğü belirtti.

Buda çok yüksek ihtimalle Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen’de fenomenlerin yer alacağını gösteriyor.

Exxen Ne Zaman Yayına Başlayacak ?

Acun Ilıcalı yeni platformunun duyurusunda sadece ‘Çok Yakında’ ibaresini kullanmıştı fakat duyurusu yapıldığına göre platformun çalışmalarının bitmesinin yakın olduğunu söyleyebiliriz.

Yakın zamanda Ilıcalı’nın yeni platformuna çekmeyi başladığı içerikler hakkında haberlerin gelmeye başlaması ise olası bir durum.

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın