Dün açıklanan verilerle birlikte ülkemizde Covid-19 sebebiyle hayatını kaybeden vatandaşlarımızın sayısı 812‘ye yükseldi

Ülkemizde virüsün en hızlı yayıldığı illerden biri olan Zonguldak’ta Covid-19 sebebiyle hayatını kaybeden bir adamın ölmeden önce arkadaşına yazdığı son mesajlar ortaya çıktı.

Hayatını Kaybeden Adamın Son Sözleri : “Ölüyorum, aklın varsa çıkma” 

Türkiye Taşkömürü Kurumu Üzülmez Müessese Müdürlüğü’nde elektrik teknikeri olarak çalışan Kemal Soytürk, koronavirüse karşı daha fazla dayanamayarak, tedavi gördüğü Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’nde maalesef yaşamını yitirdi. Bugün sabah saatlerinde toprağa verilen 52 yaşındaki Soytürk’ün, hasta yatağındayken arkadaşına, “Ölüyorum, aklın varsa çıkma” dediği ortaya çıktı.

Soytürk’ün arkadaşı, WhatsApp üzerinden yaptıkları konuşmayı sosyal medyada paylaştı. Söz konusu mesajda, 9 gündür yüksek ateşle yattığını belirten 52 yaşındaki maden işçisinin gönderdiği mesajda, “Ben öldüm, ölüyorum. Konuşamıyorum artık son evresi. Ciğer çürüdü iyice. 9 gündür yüksek ateşle yatıyorum. Aklın varsa çıkma. Dayanamazsın çok ıstıraplı” dediği görülüyor.

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın