Windows 10 an itibariyle dünyada en çok kullanılan işletim sistemlerinden birisi konumunda. Bunun yanı sıra diğer Windows işletim sistemlerine oranla ise %75’lik bir kullanıma sahip.

Göz Atın; Ölmüş Kişilerin Fotoğraflarını Canlandırabileceğiniz Site !

Fakat Windows işletim sisteminin asıl popüleritesini yakalamasını sağlayan Windows 95 ve 98 sürümleri birçok insanın gönlüne taht kurmayı başarmış durumda. İşte bu yazımıza konu olan bu web sitesi ise zamanında bu kadar popüler olan bu işletim sistemlerini tarayıcı üzerinden deneyimlemenizi sağlıyor !

Bu ilginç web sitesi üzerinden hem eski Windows uygulamalarını deneyimleyebilir, hemde eski oyunları tarayıcı üzerinden oynayabilirsiniz.

Ayrıca bu site üzerinden zamanının popüler uygulamalarının (Winamp vs.) yanı sıra zamanında çığır açmış oyunlarıda (Doom, Tomb Raider, Half Life vs.) oynayabiliyorsunuz.

Göz Atın; Farklı Boylardaki İnsanlarla Yan Yana Nasıl Durduğunuz Gösteren Site

Tabiki sadece eski nesil oyunları değil son zamanlarda popüler olan uygulama ve oyunlarıda (Minecraft, Discord vs.) oynayabiliyorsunuz.

Nasıl Kullanılır ?

Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayıp Siteye Ulaşarak Kullanmaya Başlayabilirsiniz !

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayın

Bu zamana kadar paylaştığımız bu tarz tüm ilginç sitelere de göz atmak isterseniz buradaki bağlantıya tıklayarak paylaştığımız tüm ilginç sitelere ulaşabilirsiniz.

Bu ilginç web sitesi hakkındaki düşüncelerinizi de yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın…

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın