Bildiğiniz üzere sosyal medya devi Facebook hem İnstagram’ın hemde WhatsApp’ın sahibi bu sebepten dolayı da bu üç uygulama arasında özellik benzerlikleri olabiliyor.

Facebook örnek olarak story (hikaye) özelliğini tüm uygulamalarında kullanmakta bunun gibi bazı özelliklerini de diğer uygulamalar arasında kullanabiliyor.

Şimdi ise WhatsApp’ın kullanışlı mesaj sabitleme özelliğini İnstagram’a getirmeyi planlıyor tabi bu özellik WhatsApp da olduğunu gibi sadece mesajlaşma bölümünde değil yorumlar bölümünde de aktif olarak kullanılacak.

Bu sayede sayfa sahipleri istedikleri yorumu veya kendi yorumlarını en başa sabitleyebilecek bu özelliğinde İnstagram kullancıları özellikle de sayfa yönetcileri için çok kullanışlı olucağını düşünüyoruz.

Tabiki bu özelliği sadece WhatsApp da değil YouTube’da da görmüştük içerik üreticileri istedikleri yorumları veya video hakkında bi düzeltme bi duyuruyu sabitleyip kullanıcılara daha kolay erişebiliyorlardı.

Gelecek olan yeni özellik bir çok İnstagram kullanıcısını ve içerik üreticisini memnun edecek gibi duruyor.

Peki siz bu gelecek olan yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz sizce kullanışlı olucak mı yoksa kötüye kullananlar da olabilir mi ?

Düşüncelerinizi mutlaka yorumlar kısmından bizimle paylaşın.

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın