Son zamanlarda sosyal medyada popüler olan videolar da ünlülere çeşitli şarkıların söyletildiğini mutlaka görmüş olmalısınız. Eğer sizde ünlülere şarkı söyletmek, Elrean gibi popüler Twitch yayıncılarına şarkı söyletmek istiyorsanız aradığınız web sitesinin bu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Yapay zekanın hayatımıza girmesi ile birlikte artık sosyal medya da gördüğümüz her şeyi sorgular olmuştuk. Fakat yapay zeka artık o kadar gelişti ki, geldiğimiz son noktada artık her alanda yapay zekanın yaptıkları karşısında adeta ağzımız açık kalıyor.

Yapay Zeka İle Fotoğrafları Tamamlayan Site

Bu yazımıza konu olan bu web sitesi ise ünlü kişilerin seslerini taklik ederek onlara istediğiniz şarkıyı söyletmenize olanak sağlıyor. Tabi ki bunun için belli başlı verilere sahip olmanız gerekmekte.

Fakat bu web sitesi ile hiçbir uğraşa girmeden sistemin size hazır olarak sunduğu bazı kişiler yer almakta. İstediğiniz şarkıyı indirerek bu kişilerin sesini seçip “Let’s go” butonuna tıklamanız yeterli. Daha sonrasında seçtiğiniz kişinin istediğiniz şarkıyı söylediği video dakikalar içerisinde hazır olacak.

Siteye Ulaşmak İçin Buraya Tıklayın

Eğer bu web sitesi gibi bu zamana kadar paylaştığımız tüm ilginç sitelere göz atmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli!

Web sitesini ziyaret ettikten sonra düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın…

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın