Son yılların en hızlı yükselen Platformlarından biri olan Tiktok, son on yılın en çok indirilen altıncı uygulaması oldu.

Tiktok‘ta içerik üreten 19 yaşındaki Addison Rae, dünyanın en popüler içerik üreticilerinden birisi.

Toplamda 31 Milyondan daha fazla takipçisi bulanan Rae, Tiktok’un en popüler sosyal medya uygulamalarından biri olan İnstagram’a göre çok daha başarılı olduğunu düşünüyor.

Bunun asıl sebebini ise herkesin kendini bir fotoğraftan daha çok ifade edebilme şansının olduğunu söyleyen Rae’nin açıklamasının tamamı;

Addison Rae, “Bence sosyal ağ herkese kendini bir fotoğraftan çok daha fazla ifade etme yeteneği veriyor. TikTok herkesin hoş karşılandığı bir yer haline geldi.” dedi. Ayrıca platforma yeni katılmayı düşünen ve içerik üretmeyi planlayanlara da şöle söyledi, “Göreyim sizi! TikTok’ta kendiniz olduğunuz sürece içeriğinizin tadını çıkaracak ve etkileşime girecek insanlar var. Herkes yeni şeyler görmeyi sever!” 

Los Angeles’da dünya’ya gelen 19 yaşındaki Addison Rae, sadece 9 ay gibi kısa bir sürede 31 Milyon takipçiye ulaşmayı başardı.

Bunun asıl sebebi ise Tiktok’un en çok takip edilen hesabının sahibi olan 15 yaşındaki Charli D’Amelio ile de yakın arkadaş olması olduğu düşünlüyor.

Buraya tıklayarak Tiktok’ta en fazla takipçiye sahip hesapları sıraladığımız yazımızı da okuyabilirsiniz.

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın