Stremio uygulaması birçok yerli ve yabancı dizileri ve filmleri içerisinde barındıran bir uygulamadır.

Genelde Netflix’i ücretsiz izlemek isteyen birçok insan bu uygulamayı kullanarak neredeyse bütün Netflix dizi ve filmlerini bedava izleyebiliyorlar.

Sadece Netflix değil tabiki birçok yerli ve yabancı sinama filmlerini ve eski dizileri de içerisinde bulunduruyor.

Eğer internet üzerinden Netflix bedava hesap, Netflix ücretsiz üyelik vb. şeyleri aratıp sahte siteleri gezip hiçbir sonuç alamadıysanız bu uygulama altyapısı ve Netflix benzerliği ile size en iyi şekilde ücretsiz Netflix dizi ve filmleri izleme olanağını sağlayacaktır.

Göz Atın; İnstagramda Gizli Profilleri Gösteren Bir Site Ortaya Çıktı

Stremio Nasıl Kullanılır ?

Öncelikle Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayarak Stremio Uygulamasını İndirin

Stremio Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın

Uygulamayı indirdikten sonra giriş ekranında uygulamaya kayıt olmanız lazım çünkü daha sonra başka cihazlar üzerinden da hesabınıza giriş yapıp aynı Netflix’de olduğu gibi bir dizi yada film izlerken daha sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Eğer isterseniz kütüphanenizdeki film ve dizileri görüntüleyip oynatabilirsiniz bu yüzden giriş yapmanız önemli.

Stremio uygulamasını indirdikten sonra eklentiler seçeneğine basarak popüler olan tüm eklentileri indirin.

Eklentileri yükledikten sonra uygulamanın ana ekranına geri dönün sizi aşağıdaki gibi bir ekran bekliyor olacaktır.

Bu ekrandan istediğiniz herhangi bir dizi veya filmi seçerek kütüphanenize ekleyebilir ve daha sonra izleyebilirsiniz. Bir tane dizi seçtiniz ve izlemek için üzerine bastınız ve dizinin altında bir sürü oynatıcı çıkacaktır.

İşte bunların çıkmasının sebebi indirdiğimiz o eklentiler o yüzden ne kadar çok oynatıcı olursa o kadar iyi olucaktır. Burda zamanla deneye deneye en hızlı size göre en kullanışlı oynatıcıyı zaten bulacaksınızdır. Daha sonra isterseniz gereksiz olanları silebilirsiniz.

Dizi/ Filmi açıktan sonra dili orjinal dil olucaktır dizi başladıktan sonra üst köşede alt yazı simgesini göreceksinizdir ona dokunup Türkçe seçeneğini seçtiğiniz zaman 1 2 adet seçenecek çıkacaktır eğer 1’den fazla seçenek çıkarsa endişe etmeyin bunlardan birini seçip orjinal dil ile en uyumlu giden altyazıyı bulup seçerek keyfili bir şekilde izlemeye devam edebilirsiniz.

Tüm bu ayarları yaptıktan sonra artık geriye hiç birşey kalmıyor kendi hesabınız oluşturduktan sonra tüm platformlardan kendi hesabınıza giriş yaparak son izlediğiniz diziyi kaldığınız yerden izleyebilir kütüphanenizi açarak istediğiniz filmi/diziyi sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

Eğer daha önce paylaştığımız İnstagram Gizli Profilleri Gösteren Uygulamaya göz atmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Uygulama hakkındaki eğer aklınıza takılan yer olursa tüm sorularınızı yorum kısmından sorarsanız anında dönüş yapıyorum

Göz Atın; 10 Soruda Hangi Telefonu Kullandığınızı Bulalım

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın