Bu zamana kadar fotoğraflarımızı gençleştiren yaşlandıran vb. türlü türlü efektler yapan yapay zeka destekli birçok farklı yüz değiştirme ve fotoğraf düzenleme uygulamaları geliştirildi. Bu yazımıza konuk olan uygulama ise kendinizi bir Disney karakterine çevirmenize olanak sunuyor.

Bu uygulamayı diğerlerinden ayıran en önemli özellik ise uygulamayı indirmeden direk web sitesi üzerinden istediğiniz herşeyi yapabilmeniz.

Uygulama içerisinde sadece Disney karakterine dönüştürme değil, birçok farklı efekt bulunmakta. Sadece birkaç adımla fotoğraflarınıza farklı havalar kazandırabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır ?

Biz bu yazımızda direk olarak bu uygulamanın sitesinin nasıl kullanıldığından bahsedeceğiz.

Göz Atın; İnstagram Gizli Profilleri Gösteren Web Sitesi !

Yapmanız gereken işlemler oldukça basit. Aşağıdakiye bağlantıya tıklayarak uygulamanın sitesine giderek ‘Choose Photo’ seçeneğine tıklayın ve istediğiniz herhangi bir efekti fotoğrafınıza uygulayın.

Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayarak Siteye Ulaşabilirsiniz.

Sitenin Bağlantısı İçin Tıklayın >>>> Toonme

Eğer bu uygulamayı direk olarak telefonunuza indirmek isterseniz Google Play yada AppStore‘a ‘Toonme’ yazarak telefonunuza uygulamayı indirip bu efektleri uygulama üzerinden yapabilirsiniz.

Uygulamayı deneyimledikten sonra düşüncelerinizi yorumlardan bizlerle paylaşmayı unutmayın…

Not: Uygulamanın sitesi sadece masaüstü görünümde çalışmaktadır. Tarayıcınızı masaüstü görünüme alarak kullanabilir yada direk uygulamayı indirebilirsiniz.

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

1 Comment

    Süpermiş

Bir Cevap Yazın