Süpürge denildiğinde akla ilk gelen markalardan birisi olan Fantom hakkında oldukça merak edilen sorular bulunmakta. Bu sorular arasında en çok sorulanlar ise Fantom süpürge iyi mi? ve Fantom süpürge parçaları. Bu yazımıda tüm bu sorularınıza yanıt vereceğiz.

Fantom Markası Ne Zaman Kuruldu

Fantom markası 1988 yılında Türkiye’de kuruldu. Fakat marka günümüzde 70’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Fantom Markası Hangi Ürünleri Üretiyor

Fantom markası kurulduğu günden bu yana küçük ev aletleri ve temizlik makineleri üzerine üretim yapmaktadır. Günümüzde bir çok farklı ürün grubunda bir çok farklı ürün modeli üretmektedir. En bilinen ürünleri ise genel olarak süpürgelerdir.

Fantom Markası Servisleri

Fantom markasına ait ülke çapında 400’den fazla servis bulunmaktadır. Yaşadığınız şehre göre sorgulama yapmak için buradaki bağlantıdan direkt olarak Fantom markasının yayınladığı servis ağına göz atabilirsiniz.

Fantom Süpürge İyi Mi?

Fantom süpürge internet siteleri ve kurumsal marketler olmak üzere bir çok farklı yerde satılmaktadır. Uzun yıllardır süpürge sektöründe bilinen bir marka haline gelmiş durumdadır. İnternette kullanıcılar tarafından belli başlı konularda şikayetler olsa dahi genel manada Fantom markasının ürünleri sevilerek kullanılmaktadır. Tabi ki satın almadan önce alacağınız ürün modeline göre daha detaylı araştırma yapmalı ve kronik sorunları olup olmadığını öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Fantom Süpürge Yedek Parçaları

Uzun yıllardır sektörde olan bir marka olması neticisinde bir çok farklı şehirde servis ağları bulunan Fantom markası için yedek parça tamiratı kolaydır. Hem sıfır hem de ikinci el yedek parça temini için bulunduğunuz şehrin adını ve marka adını birlikte aratarak bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın