Yapay zeka teknolojisi her geçen gün bir adım daha ileriye gitmekte. Artık hayatımızın pek çok alanında olan AI (yapay zeka), bize bir çok kolaylık sağlamakta. Bahsettiğimiz internet sitesi yapay zeka destekli bir site. Eğer synthesia io nedir ve nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız bu yazımız ile birlikte artık sizde yapay zekalı videolar yapabileceksiniz.

Göz Atın; Yapay Zeka ve Simetriyi Kullanarak Yüzde Kaç Güzel Olduğunuzu Hesaplayan Site

Aslında bu web sitesi, uzun zamandır yaygın olarak kullanımda olan sesli metin okuma özelliğini insan sesine benzer bir hale getirip, bunu video ile birleştiren bir site.

Sitenin çalışma mantığından bahsetmemiz gerekirse siteye giriş yapıp, oluşturmak istediğiniz video türünü seçtikten sonra yazdığınız metinler ile seçtiğiniz video türü harmanlanıp karşınıza tamamen yapay zeka tarafından oluşturulmuş, fake bir video geliyor.

Sizde bu web sitesini kullanarak arkadaşlarınıza, sevdiklerinize ve ailenize yaratıcı videolar oluşturup gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayarak Siteye Ulaşabilirsiniz !

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayın

Eğer bu internet sitesi gibi birbirinden faydalı, farklı ve eğlenceli web sitelerine göz atmak isterseniz buradaki bağlantıya tıklayarak bu zamana kadar paylaştığımız tüm ilginç sitelere ulaşabilirsiniz.

Göz Atın; Elon Musk’ın Servetini Harcayabileceğiniz İlginç Web Sitesi

Synthesia io sitesi hakkındaki düşüncelerinizi yorumlardan bizlerle paylaşmayı unutmayın…

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın