Microsoft geçtiğimiz aylarda yaptığı lansman ile yeni işletim sistemi Windows 11’i tüm dünya’ya duyurdu.

Fakat yeni işletim sistemi Windows 11, hali hazırda pek çok işlemci tarafından desteklenmemekte. Ayrıca bir şekilde yükleyip denemek isteseniz bile yeni bir işletim sistemi olduğu için bir çok hatası ve eksiği bulunmakta.

İşte bir geliştirici, farklı nedenler dolayısıyla Windows 11’i deneyemeyen kullanıcılar için bir web sitesi geliştirdi. Bu siteye ister bilgisayar, isterseniz de mobil tarayıcınız üzerinden giriş yaparak Windows 11’i deneyimleyebilirsiniz.

Eğer sizde bu tarz sebepler yüzünden Windows 11’i kullanamadıysanız bu yazımızda bahsettiğimiz ‘Online Windows 11’ tam aradığınız türden bir web site.

Tabi ki şunu belirtmemiz gerekir, bu web sitenin size sunduğu işletim sistemi demo Windows 11 gibi bir şey. Yani bu web sitesi üzerinden deneyimleyeceğiniz Windows 11, tam donanımlı bir işletim sistemi değil fakat temel olarak Windows 11’in neye benzediğini anlamanız için yeterli olacaktır.

Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayarak Siteye Ulaşabilirsiniz !

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayın

Bu web sitesine benzer, bu zamana kadar paylaştığımız diğer tüm ilginç sitelere göz atmak isterseniz buradaki bağlantıya tıklamanız yeterli.

Düşüncelerinizi yorumlardan bizlerle paylaşmayı unutmayın…

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın