Son zamanlarda popüler olarak artan mobil uygulama Whatsapp Plus. İçinde Whatsapp uygulamasından daha çok özellik bulunduran uygulama. Çok fazla özellikleri ve aynı zamanda görüntü olarak çok güzel özellikler katmakta. Bu sayede gözünüze yakışacak şekilde uygulamayı ayarlayabilirsiniz. Peki uygulamanın özellikleri neler? Whatsapp Plus nasıl indirilir? Bunları ve sizlerin bana sorduğunuz soruların hepsine cevap vermeye çalışacağım. Bu uygulamaya güncelleme geldiği zaman yeniden bizim siteye gelip güncel şekilden indirebilirsiniz ondan dolayı mesajlarınız silinmeden uygulamayı aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Göz Atın; 6 Soruda Şuan Hangi Telefonu Kullandığınızı Bulalım !

Whatsapp Plus Nasıl Sohbet Gizlenir?

Whatsapp Plus öne çıkan özelliklerin başında gelen mesaj gizleme özelliği. Bu özellik sayesinde mesajınızı şifreli bir şekilde gizli kimsenin anlamayacağı bir yere saklıyorsunuz bu sayede mesajlarınızı kimse görmüyor. Öncelikle uygulamayı normal Whatsapp haline getirmek için; Sağ üst köşede üç noktaya tıklayın aero ayrıcalıkları/aero temaları/aero temaları indir gelen yerde en üstte olan yükle butonuna basın.

İncele; Telegram Plus Nedir?

Normal Whatsapp teması yaptınız sırada sohbet gizlemekte. Gizlemek istediğiniz sohbetin üstüne basılı tutun, üstte üç noktaya tıkayın ve sohbeti gizle butonuna basın. Eğer sizde göz butonu çıkar ise ona basın. Şifre belirleyin Sohbete ulaşmak için üstte Whatsapp yazısına tıklayın ve belirlediğiniz şifreyi girin.

Whatsapp Plus Öne Çıkmış Özellikleri

  • Whatsapp silinen mesajların veya fotoğrafları görme.
  • Gönderilen mesajları tek tik yapma. Sizi biri mesaj attı ama okusanız bile tek tik yapma özelliği bulunmaktadır. Cevap verdiğinizde de otomatik bir şekilde çift tik olacaktır
  • Mesajları gördüğünüz halde tek tik, çift yapabilirsiniz (Mavi olmaz)
  • Uygulama içerisinde binlerce tema bulunmaktadır.
  • Tema özelleştirme sayesinde temaları istediğiniz gibi ayarlaya bilirsiniz.
  • Whatsapp silinen durumlarda olan fotoğraf veya video görme. Bir kişi durum attı ama 24 saat dolmadan silerse sizde gözükecektir.
  • İstediğiniz kişiye istediğiniz mesajı belirlediğiniz sayı kadar gönderir.
  • Çevrimiçi bildirimi, kişiye özel çevrimiçi bildirimi aktif etme. İstediğiniz kişi uygulamaya girdiği an çevrimiçi olduğuna dair bildirim alabilirsiniz ama uygulamanın
  • Whatsapp Plus uygulamasını istediğiniz dile çevirme
  • Normal Whatsapp uygulamasında 200 MB boyutunda görüntü, video ve dosya gönderme şansınız varken Whatsapp Plus uygulamasında 1 GB boyutuna kadar dosya gönderebilirsiniz.

Göz Atın; Bu Test İle Gizli Milletinizi Öğrenin !

Bu anlattığım özelliklere sahip olmak istiyorsanız Whatsapp Plus uygulamasını kullanabilirsiniz. Günümüzde bu uygulamayı bilen çok az insan olduğundan sohbeti gizlediğinizde de bulma şansı çok yüksek olmayacaktır. Telefonu birine vereceğiniz zaman uygulamayı başka dil yaparak uygulamayı kullanmasını bir nebze engellemiş olacaksınız.

Göz Atın; 10 Soruda Sana En Uygun Telefon Markasını Bulalım

Whatsapp Plus Nasıl Kurulur ?

Whatsapp Plus uygulamasını kurmak istiyorsanız aşağıda ki butonuna basabilirsiniz. Bu uygulamayı kurmanızı ve telefonunuzda durmasını öneririm. Uygulamayı indirip kurmadan önce Whatsapp uygulaması içerisinde yedeklemenizi yapın ve uygulamayı indirin ve kurun. Uygulamaya giriş yapın ve kullanmaya başlayın.

About Author

Muhammet Koç

Bir Cevap Yazın