Sabah Telefonu İlk Eline Aldığında Öncelikle Hangi Uygulamayı Açıyorsun ?

Aşağıdaki Özelliklerden Hangisi Seni Daha Fazla Cezbediyor ?

Peki Telefonun İle Günde Kaç Saat Mobil Oyun Oynuyorsun ?

Şuan Kullandığın Telefonda En Sevmediğin Özellik Ne ?

Peki Şuan Kullandığın Telefona Aşağıdaki Özelliklerden Birini Ekleme Şansın Olsa Bu Ne Olurdu ?

Aşağıdakilerden Birisini Telefonundan Silmen Gerekiyor, Bu Hangisi Olurdu ?

Peki Son Olarak Telefonunu Bir Günde Kaç Defa Şarj Ediyorsun ?

7 Soruda Sana En Uygun Telefon Markasını Bulalım !
Apple

Tebrikler! Verdiğin cevaplara bakıcak olursak sadelikten hoşlanan birisisin ve sana en uygun telefon markası kesinlikle İphone ! Eğer şuan kullandığın telefonun markası İphone değilse daha önce hazırladığımız '6 Soruda Şuan Hangi Telefonu Kullandığınızı Bulalım' testimizi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak çözebilirsiniz.
Xiaomi

Tebrikler! Verdiğin cevaplara bakıcak olursak fiyat performansı ve kalitesi ile adından oldukça sık söz ettiren Xiaomi, tam sana göre bir telefon markası ! Eğer şuan kullandığın telefonun markası Xiaomi değilse daha önce hazırladığımız '6 Soruda Şuan Hangi Telefonu Kullandığınızı Bulalım' testimizi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak çözebilirsiniz.
Huawei

Tebrikler! Teknoloji dünyasındaki birçok yeniliğin öncüsü Huawei, tamda senin gibi yenilikçi birine göre bir marka. Eğer şuan kullandığın telefonun markası Huawei değilse daha önce hazırladığımız '6 Soruda Şuan Hangi Telefonu Kullandığınızı Bulalım' testimizi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak çözebilirsiniz.
Samsung

Tebrikler! Uzun yıllardır telefon piyasasındaki kalıcılığını koruyan ve ürün çeşitliliği çok fazla olan Samsung, tam sana göre bir telefon markası. Eğer şuan kullandığın telefonun markası Samsung değilse daha önce hazırladığımız '6 Soruda Şuan Hangi Telefonu Kullandığınızı Bulalım' testimizi aşağıdaki bağlantıya tıklayarak çözebilirsiniz.
About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın