Daha önce birçok film yıldızının evine setten hatıra amaçlı eşyalar götürdüğünü duymuştuk.

Geçtiğimiz günlerde bir programa katılan Chris Hemsworth bu zamana kadar Marvel setlerinden alıp evine götürdüğü eşyalarını gösterdi.

Jimmy Kimmel’ın programına katılan Chris Hemsworth, Netflix’te gösterime giren yeni filmi Extraction hakkında konuştular, daha sonra ünlü oyuncu set dönüşlerinden sonra eve getirdiği onun için en önemli Marvel hatıraları olan Mjolnir ve  Stormbreaker’ı program da izleyicilere gösterdi.

Hemsworth’un eşi Elsa Pataky, bu zamana kadar kendisine sorulan sorulara cevap olarak eşi Hemsworth’un Thor çekiçlerine karşı sevgisinden bahsetmişti.

Hatta olayların öyle bir boyuta geldiğini söyleyen Hemsworth, artık evde yeni bir kuralın çıktığını ve eve daha fazla çekiç getirmesinin yasaklandığını söyledi.

Hemsworth’un eşi Pataky, eşinin Thor çekiçlerini sergilemek için evindeki en iyi yerlerini seçtiğini söylüyor.

Elsa Pataky, eşinin bazı çekimlerden sonra eve birden fazla çekiç getirdiği olduğunu ve bundan da şikayetçi olduğunu belirtti.

Ünlü oyuncu Chris Hemsworth, 2019 yılında yayınlanan Avengers Endgame‘in ardından bir süre ailesi ile birlikte zaman geçirmek istediğini söylemişti.

COVID-19 salgını nedeniyle bir süredir evde olan Hemsworth, bu yıl ailesine daha fazla zaman ayırmak istediği için başka bir yapımda rol almayacağını söyledi.

Chris Hemsworth’un Katıldığı Programın Videosu ;

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın