Eğer bu yazıyı okuyorsanız büyük ihtimalle Marvel evreni hakkında az çok bilgi sahibisinizdir. Marvel evreninde yer alan ‘Thanos’ karakteri kendi gezegenini yaşanmaz hale getirdikten sonra evrende yaşayan tüm canlıların yarısını yok etmek istiyordu.

Göz Atın: Yazdıklarınızı, Yapay Zeka İle Videolu Hale Çeviren Site

Thanos, eldivenindeki sonsukluk taşlarının tamamını topladıktan sonra parmaklarını şıklatarak evrenin yarısını yok etmeyi başardı ve bu esnada orda bulunan karakterlerden bazıları toz haline gelerek rüzgara karışıp yok oldu.

İşte bizim de yazımızda ele aldığımız bu web sitesi, Thanos’un evrende yaşayan tüm canlıların yarısını yok ettiği esnada sizin hayatta kalıp kalmadığınızı söylüyor.

Nasıl Kullanılır ?

Aşağıda yer alan bağlantıya tıkladıktan sonra siteye ulaşıyorsunuz ve karşınıza sitede yer alan iki cümleden birisi çıkıyor.

Eğer Şanslıysanız…

Evrenin yarısının yok edildiği esnada hayatta kalan kısımdaysanız siteye girdiğiniz zaman “You were spared by Thanos.” yani “Thanos seni bağışladı.” yazısı karşınıza çıkacaktır.

Göz Atın: Yapay Zeka ve Simetriyi Kullanarak Yüzde Kaç Güzel Olduğunuzu Hesaplayan Web Sitesi

Şanslı değilseniz…

Evrenin yarısının yok edildiği esnada şanssız olanlardansanız maalesef ki karşınıza “You were slain by Thanos, for the good of the universe.”, yani “Evrenin iyiliği için Thanos tarafından katledildin.” yazısı çıkacaktır.

Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayarak Siteye Ulaşabilirsiniz

Siteye Ulaşmak İçin Buraya Tıklayın

Bu tarz ilginç web sitelerinin tamamına göz atmak isterseniz buradaki bağlantıya tıklamanız yeterli.

Göz Atın: Windows 11’i Yüklemeden Denemenizi Sağlayan İnternet Sitesi

Bu ilginç web sitesine göz attıktan sonra düşüncelerinizi yorumlardan bizlerle paylaşmayı unutmayın…

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın