Telegram Plus nasıl indirilir? Telegram Plus nedir? Telegram da mesajlar nasıl Türkçeye çevrilir? Bunun gibi soruları cevaplamaya çalışacağım.

Biliyorsunuz Telegram uygulaması grupları ve kanalları ile ünlü bir mesajlaşma, sohbet uygulaması. İçinde eğitim, film, oyun gibi bir çok grubu ve kanalları barındırmaktadır. Bunun sayesinde bir çok kişi tarafından kullanılmakta.

Göz Atın; Bu Test İle Gizli Milletinizi Öğrenin !

Uygulama gün geçtikçe kendini daha iyi bir şekilde güncellemektedir. Yakın bir zamanda çıkan konumunu açıp etrafındaki insanları görüp mesaj atma özelliği sağlamaktadır. Bunun sayesinde bir yere gittiğinizde yeni bir arkadaş edinebilirsiniz.

Telegram API si kullanan bir Telegram Plus uygulaması. Bu uygulamayı kendiniz için özelleştire bilirsiniz. Eğer isterseniz de yüzlerce yeni temalar kullanabilirsiniz. Bu uygulama telefonunuzda olurken normal Telegram da olabilir. Her ikisini de telefonda tutabilirsiniz. Bu özellik bir artı olmuş.

Telegram da Mesajlar Nasıl Türkçeye Çevrilir?

Telegram da mesaj İngilizce, Almanca, Arapça hangi dil olursa olsun bunları istediğiniz dile çevirebilirsiniz. Yapmanız gerek Telegram Plus uygulamasını indirin giriş yapın.

Göz Atın; 6 Soruda Şuan Hangi Telefonu Kullandığınızı Bulalım !

Sol üste üç çizgiye tıklayın. En alt kısımda Plus ayarlarına tıklayın, mesajlar kısmına tıklayın ve en alta inin. Orada çeviri dilini değiştirin diye yazar istediğiniz dili seçin. Daha sonra çevirmek istediğiniz mesajın üstüne tıklayın ve çevir tuşuna basın. Bu kadar istediğiniz mesajı, istediğiniz dile çevirebilirsiniz.

Bu sayfada bir çok özellik bulunmakta. En güzel özellik ise siz grupta bir mesaj yazdınız ve sonra sildiniz bunu grup admini yani sahibi görecektir. Görmesini istemiyorsanız “Mesaj Silindi” ipucunu gizle kısmını aktif edin.

Göz Atın; 10 Soruda Sana En Uygun Telefon Markasını Bulalım

Telegram Plus Uygulaması Nasıl Kurulur?

Telegram Plus Nedir, Telegram uygulamasını sizlere özet geçerek anlattım. Yukarıda anlattığım gibi bir çok özellik bulunmakta. Bu özelliklerin içinde olup anlatamadığım çok fazla özellik var. İsterseniz sizde indirip detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

About Author

Muhammet Koç

Bir Cevap Yazın