Geçirdiğimiz yıl özellikle oyuncular için oldukça hareketli bir yıl oldu. Oyun severler geçtiğimiz günlerde Microsoft’un Xbox Series S ve Series X modelleri ve Playstation 5 modeli ile tanıştılar.

Dün itibariyle oyunseverler Microsoft’un konsolları Xbox Series S ve X’in Türkiye fiyatlarını öğrendiler. Bu iki konsolun fiyatını öğrenen oyuncular artık Sony’in yeni oyun konsolu Playstation 5’e odaklanmış durumdalar.

Xbox X ve S serilerinin fiyatına nazaran Playstation 5’in fiyatının daha yüksek olacağı iddia ediliyordu. Eğer durum gerçekten böyle ise Sony’nin rekabet için fiyat kısmını tekrardan düşünmesi gerekmekteydi.

Sony’in yarın yapacağı etkinlikte ürünlerin fiyatlarını öğrenmeyi beklerken bugün Bloomberg’deki bir haber tüm dikkatleri üzerine topladı.

Bloomberg intelligence analisti Masahiro Wakasugi‘nin açıklamaları birçok kullanıcının yüzünü güldürecek şekilde. Wakasugi’ye göre Playstation 5, 450 dolar (yaklaşık 3,400 TL) fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Göz Atın; Koronavirüse Karşı Savaşan Bir Hemşirenin Arabasına Komşusu Tarafından Bırakılan Nota Tepkiler Yağdı !

Bunun yanı sıra Playstation 5 Digitalin’de fiyatının 400 dolar altında bulunacağını söyleyen Wakasugi, yaptığı açıklamalar ile birçok oyunseveri heycanlandırmış durumda.

Tabi ki şuan için net bir şey konuşmamız doğru olmaz. Bu sebepten dolayı tüm herkesin gözü Sony’in yarın düzenleyeceği etkinlikte. Yarın düzenlenecek bu etkinlik ile Sony’in yeni Playstation 5 serisinin fiyatlarını, çıkış ve ön sipariş tarihini açıklaması bekleniyor.

Peki eğer iddia edilen fiyatlar gerçek olsaydı siz ne düşünürdünüz, fikirlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Göz Atın; Zonguldak’ta Bir Koronavirüs Hastasının Ölmeden Önce Arkadaşına Attığı Son Mesaj Yürekleri Dağladı

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın