Öğrenci olun veya olmayın paraya her zaman ihtiyaç duymuşuzdur. Sizlerde kazancınızın üstüne para eklemek ister misiniz? Veya kazancınız yok ise para kazanmak ister misiniz? Eğer yanıtınız evet ise sizlere kesinlikle para kazanabileceğiniz yolu anlatacağım.

Bilirsiniz ödev yapmak bazen çok sıkıcı gelebiliyor. Okulunuzda veya üniversite de para ile yapan birileri olmuştur her zaman. Bu artık teknoloji çağında internet sitesine taşındı. Sizlerde internette ödev yaparak yüksek paralar kazanabilirsiniz. Bu ödevleri nasıl yapabilirsiniz? Eğitimlerini nereden alabilirsiniz? Kaynak olarak hangi siteleri öneririm? Hepsini sizlere anlatmaya çalışacağım. Sizlerde artık internette çok kolay bir şekilde para kazanacaksınız.

İncele; Whatsapp Plus Nedir? Nasıl Kurulur?

Ödev Yap Para Kazan

Ödev yapıp para kazanacağınız siteye ulaşmak için en alt kısımda olan linke tıklayın. Gelen yerde kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra sizin uzman olduğunuz alanda ders bulmanız lazım. Burada zaten yüzlerce ödevler olduğundan bir tanesi sizlere tamamen uyacaktır. Mesela ödevlerde Word belgesine yazı yazılacak siteye ekliyor. Bu Word belgesine sizde kısa yolda kitap okur gibi konuşuyorsunuz otomatik yazıyor. O siteye ulaşmak için buraya tıklayın. Bu şekilde araştırıp sizlerde kısa yolları bulacaksınız. Her ödevin, her işin bir kısa yolu vardır her zaman.

Ücretsiz Yazılım Öğrenme Siteleri

Bu sitede genellikle yazılım üzerine ödevler oluyor. Yazılım işine de merakınız var ise ücretsiz bir şekilde yazılım dersleri alacağınız yerleri göstereyim.

1 Milyon Yazılımcı İstihdamı

Bu site Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından çıkarılan bir eğitim platformudur. Bu site sayesinde uzmanlardan yazılım dersleri alabilirsiniz. Burada eğitimleri aldıktan sonra tamamen bitirdiyseniz (internet üzerinden) sınava girip yazılım sertifikası da alabilirsiniz. Google gibi birçok dev şirketlerinin de destek verdiği efsane bir site.

Bilge İş

Bu site de ise kısa ve öz bir şekilde anlatılan yazılım, grafik tasarım gibi birçok alanda dersler bulunmaktadır. Bu site ise ODTÜ onaylı ve imzalı sertifika vermektedir. Bu sitede yine (İnternet üzerinden) sınava girip sertifika alabilirsiniz.

Ödev Yap Para Kazan Sitesine Gitmek İçin Tıklayın !

About Author

Muhammet Koç

Bir Cevap Yazın