Rakipleri Epic Games ve Steam kadar büyük bir oyun platformu olmasada arada dağıttığı ücretsiz eğlenceli oyunlarla bilinen İtch, dün itibariyle yeni bir kampanya başlattı.

Oyun severlerin Microsoft’un mağazısından 20 TL’ye satın alabilicekleri “Ryza Roads” isimli oyunu kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde vermeye başladı.

Ryza Roads’a Ücretsiz Olarak Sahip Olmak İçin Yapmanız Gerekenler

  • Oyunu ücretsiz olarak indirmek için ilk önce buradaki bağlantıya tıklayıp ben robot değilim doğrulamasını geçerek oyunun ücretsiz dağıtıldığı kampanya sayfasına ulaşın.
  • Açılan sayfada yer alan “Download” butonuna basın. Daha sonra karşınıza çıkan bağış ekranını No Thanks yazan yere tıklayıp geçin.
  • Yönlendirildiğiniz sayfadan oyunu ücretsiz bir şekilde indirin ve kurun.

Oyunun ana mantığından bahsetmemiz gerekirse oyunun geliştiriceleri bu oyunu LEGO’dan esinlenerek geliştirdiklerini belirtiyor. Bu oyunun içerisinde ister araba kullanabilir ister uçak uçurabilir istersenizde tekne sürebilirsiniz. Oyunun içerisinde bulunan farklı modlarla istediğiniz şeyleri yapabilirsiniz.

Oyunu geliştiren ekip bu oyunun toplam haritasının 1 kilometrekareden daha büyük olduğunu belirtiyor.

Oyunun istediği sistem gereksinimleri için günümüzde tüm bilgisayarların rahatlıkla oynatabileceği seviyede.  4GB RAM, 130 MB boş alan ve 2 GB VRAM‘i olan bir ekran kartı, bu oyunu yüksek kalitede oynamanıza yetiyor. 

Ayrıca bu oyunu ister klavye mouse ile istersenizde herhangi bir oyun konsolu ile oynayabiliceğinizide belirtelim.

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

2 Comments

    Merhabalar Ben İnstagramdan Gördüm Ve Oyunu Araştırdım Çok Beğendim Ama Linkini Verdiğiniz Sitede Kampanya Sayfası Yok Yardım Olun Pls

      O doğrulama sayfası onu geçip indirme sayfasına ulaşabilirsiniz

Bir Cevap Yazın