Son yıllarda insanların film ve dizi izleme alışkanlıklarının değişmesinde büyük rol oynayan, dünyanın en popüler çevrimiçi yayın platformu olan Netflix, ilginç bir PR kampanyası ile karşımıza çıktı.

Netflix, başlattığı bu kampanya ile kullanıcılarına popüler dizilerin bir kısmını ücretsiz izleme şansı veriyor. Örnek olarak herhangi bir Netflix aboneliği bulunmayan bir kişi kampanya sayfasına girdiği zaman karşısına bazı Netflix içerikleri çıkıyor. Kullanıcı bu içeriklerden birisini seçip ‘Hemen İzle’ butonuna bastığı zaman o içeriği herhangi bir üyelik başlatmadan izleyebiliyor.

Netflix’in Kampanya Sayfası;

Fakat şuan kampanya sayfasında bulunan Stranger Things, Patron Bebek: Yine iş Başında, Elite, When They See Us, Gezegenimiz, Grace and Frankie ve Love is Blind gibi dizilerin sadece ilk bölümünü, Bird Box, Murder Mystery ve The Two Popes gibi filmlerin ise tamamını ücretsiz bir şekilde izleyebiliyorsunuz.

Netflix’in başlattığı bu kampanya’ya ne yazık ki tüm akıllı cihazlardan erişmek mümkün değil. Şuan sadece Mobil tarayıcılardan Windows ve Mac cihazlardan erişim sağlanabilen bu kampanya’ya Netflix mobil uygulamasından yada akıllı televizyonunuzdan erişmeniz mümkün değil.

Göz Atın; Stremio Nedir ve Nasıl Kullanılır ? Ücretsiz Netflix İzleme !

Eğer sizde telefonunuz üzerinden bu içeriklere göz atmak isterseniz buradaki bağlantıya tıklayarak Netflix’in web sitesine gidip ücretsiz içerikleri inceleyebilirsiniz.

Şunuda hatırlatalım eğer herhangi bir Netflix içeriğini izler ve Netflix aboneliği oluşturmak isterseniz ilk aya özel 0,20 TL olduğunu da hatırlatalım.

Peki siz Netflix’in bu kampanyasını nasıl buldunuz ? Burda yada İnstagram sayfamızdaki yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın…

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın