Oyun sektörünün önde gelen isimlerinden Ubisoft, normal fiyatı 45 TL olan Assassin’s Creed Chronicles: China oyununu Çin yeni yıl tatili sebebiyle 15 şubat’a kadar tamamen ücretsiz olarak veriyor.

Popüler oyun şirketi Ubisoft tarafından 15 şubat’a kadar ücretsiz dağıtılacak bu oyun diğer Assassin’s Creed oyunlarından farklı bir yapıya sahip.

16. yüzyıldaki Çin’i anlatan bu oyun 2.5D grafik yapısına sahip. 2015 yılında piyasaya sürülen bu oyun günümüzde dahi grafikleri ve oyun mekanikleri ile birçok oyuncu tarafından çok sevilmekte.

Assassin’s Creed Chronicles: China oyunun bir diğer güzel yanı ise neredeyse her bilgisayarda rahatlıkla oynanabilir olması.  Intel Core i3-2105 model bir işlemci, 4 GB RAM ve NVIDIA GeForce GTX 470 ekran kartı ile benzer herhangi bir ekran kartına sahip bir sistem ve 4 GB depolama alanı ile bu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Göz Atın; En Kötü Bilgisayarda Bile Rahatlıkla Çalışabilecek 5 Harika Oyun

Oyunu Nasıl Ücretsiz Olarak İndiririm ?

Yapmanız gerekenler sadece aşağıdaki bağlantıya tıklayarak oyunun sayfasına gitmeniz. Daha sonra oyunu kendi kütüphanenize ekleyip istediğiniz zaman indirebilirsiniz.

Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayarak Oyunu Ücretsiz Olarak Kütüphanenize Ekleyebilirsiniz

Oyunun sayfasına gitmek için tıklayın

Oyunu daha önce oynadıysanız oyun hakkındaki düşüncelerinizi yorumlardan bizlerle paylaşmayı unutmayın…

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın