Serinin sevilen ve çok beğenilen oyunu Mafia II‘den sonra piyasaya sürülen oyun Mafia III ilk çıktığı zamanlarda kullanıcılar tarafından pek hoş karşılanmamıştı.

Oyun piyasaya ilk çıktığı zamanlarda birçok oyun hatası ve teknik sorunlar gibi oyunu kesen hatalardan dolayı ilk zamanlar oyuncuların başını epey ağrıtmıştı.

Bu sebepten dolayıda birçok kişi oyunun böyle olduğunu ve düzelmeyeceğini düşünmeye başlamıştı.

Daha sonra üzerinde yapılan düzenlemeler ile teknik hatalar düzelse dahi bir kere oyunun adının lekelenmesinden dolayı birçok oyuncu oyunu oynamamıştı.

Eğer zaten Mafia serisinin çok yakın bir hayranı değilseniz sizinde serinin bu oyunu Mafia III’ü oynamamış olma ihtimaliniz yüsek.

İşte eğer bu oyunun üzerinden geçen zamandan sonra bu oyunu ücretsiz bir şekilde denemek isterseniz hepimizin evde olduğu günlerde Mafia III kısa bir süreliğine ücretsiz olarak yayınlandı.

119,00 TL fiyat etiketi ile Steam platformunda satışda olan Mafia III 7 Mayıs’a kadar Steam üzerinden ücretsiz bir şekilde oynanabilinecek.

Eğer oyunu oynadıktan sonra oyun hoşunuza gidersede normal fiyatı 119,00 TL olan oyunu yüzde 75 indirimle birlikte 29,75 TL karşılığında tamamen satın alabiliceksiniz.

Vietnam’da savaşıp geri dönen karekterimiz Lincoln Clay‘in hikayesine tanık olacağımız bu oyunda karekterimiz Clay ailesinin ölümüne sebep olan bir suç ailesinden intikam almak üzere yeni bir maceraya başlayacaktır.

Kendisine öldürmeye çalışanlara karşı kendi imparatorluğunu inşa etmek için yola koyulan Lincoln Clay, sadece onu öldürmek için uğraşanları değil yolunu kesmek isteyen isteyen herkesi ortadan kaldırmak için uğraşacaktır.

Eğer sizde bu oyunu 7 Mayıs‘a kadar ücretsiz bir şekilde denemek isterseniz Buraya Tıklayarak oyunun Steam sayfasına gidip oyunu ücretsiz bir şekilde indirerek deneyebilirsiniz.

Ayrıca dün paylaştığımız Square Enix‘in popüler mobil oyununuda ücretsiz indirmek isterseniz Buraya Tıklayarak o haberimizi de detaylı okuyabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm soruları da yorum bölümünden sorabilirsiniz.

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın