Hepinizin bildiği üzere dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu Steam, kendi kütüphanesinde binlerce oyuna ev sahipliği yapan bir platform.

Bizde bugün sizlere geçtiğimiz günlerde yayınlanan kendi savaş makinelerinizi tasarlayabileceğiniz bir aksiyon oyunundan bahsedeceğiz.

Oyunumuzun adı “Dieselpunk Wars Prologue” oyun 20 Nisan‘da tüm oyun severlere açık bir şekilde ücretsiz olarak sunuldu.

 

Oyunun Amacı ?

Oyunun asıl amacı kendinize göre size verilenlerle en iyi bir savaşa makinesi tasarlamak.

Oyun yaklaşık 150’ye yakın parçayı size sunuyor ve sizin yapmanız gerekenlerde elinizdeki bu parçaları kullanarak kendinize bir savaş makinesi tasarlamak.

Savaş makinesi denince aklınıza sadece kara araçları gelebilir fakat bu oyunda hem kara hem hava hemde su için araç tasarlama imkanınız var.

Dieselpunk Wars Prologue gerek oyunun mantığı olarak gerekse oluşturabileceğiniz kombinasyonlar olarak gerçekten etkileyici bir yapıya sahip.

Ayrıca oyundaki tek temel amacınız sadece savaş makinesi tasarlamak değil bu makineler ile de size verilen görevleri yerine getirmek zorundasınız.

 

Tabi oyun şuan hali hazırda sadece tek kişi olarak oynanabiliyor ama oyun grafikleri ve mantığı olarak birçok oyun severi kendisine çekecek gibi duruyor.

Bu sebepten dolayı da bu oyunu oynayan neredeyse herkes oyunun çevrimiçi modunun gelmesinide isteyecektir.

Kesin diyemesek de ilerleyen zamanlarda oyunun çevrimiçi modu gelebilir.

Dieselpunk Wars Prologue oyunu grafik olarak güzel bir grafiğe sahip olduğunu söyledik fakat önerilen sistem özellikleri olarak da herkesin sahip olabileceği bir seviyede değil ne yazıkki.

Oyunun yüksek grafikler için istediği özellikler şu şekilde ; i5 7.nesil bir işlemci ve 8 GB Ram’e ihtiyaç duyan oyun ekran kartı olarak da Nvıdıa GeForce GTX 1060 bir ekran kartı istiyor.

Eğer bu oyunun sistem gereksinimleri tamamen karşlıyacak güçlü bir sisteme sahipseniz bu oyunu çok rahat ve keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz.

Oyunun Fragmanı ; 

Dieselpunk Wars Prologue Oyunu Ücretsiz Olarak Nasıl İndirilir ?

  • Dieselpunk Wars Prologue oyununa ücretsiz sahip olmak için oyunun Steam sayfasına buraya tıklayarak gidebilirsiniz.
  • Daha sonra oyunun ana sayfasında görebileceğiniz “Oyunu Oyna” butonuna tıklayarak Dieselpunk Wars Prologue oyununu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.
  • Artık yapmanız gereken sadece oyunu indirip oynamak oyun artık kalıcı olarak ücretsiz bir şekilde size ait olmuş olacak.
About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın