Elektirikli otomobil denilince ilk akla gelen markalardan olan Tesla, bu zamana kadar yaptığı başarılı çevre dostu araçlar ile birçok insanın gönlünü feth etmiş durumda.

Şirket geçtiğimiz aylarda tanıttığı ilginç modeli ile dünya çapında epey ilgi uyandırmıştı. Teslanın tanıttığı yeni aracı Cybertruck sıradan bir kamyonete göre çok daha farklı bir modeldi.

İşte bu farklılık şirketin hiçbir reklam maliyeti ile uğraşmadan aracını tüm dünyaya tanıtmasına olanak sundu.

Eğer sizde bu ilginç yapıdaki aracı kendi zevkinize göre tasarlamak isterseniz bu yazıda anlatacağımız internet sitesi ile hayalinizdeki Cybertruck’ı tasarlayabilirsiniz.

Kendi Cybertruck’ınızı Tasarlayabiliceğiniz Site

Bir hayran tarafından tasarlanan bu ilginç site Tesla Cybertruck model aracı istediğiniz şekilde özelliştirip modifiye etmenize yarıyor.

Siteyi hazırlayan Cybertruck Owners Club ekibi aracınızı kendinize özgü tasarladıktan sonra AR destekli bi telefon kamerası ile evinizin bir bölümüne yerleştirmenize imkan sunuyor.

Çünkü bu web sitesi size aracı 2D olarak değil 3D olarak özelleştirme imkanı sunuyor.

Cybertruck Configurator ile size verilen boş bir Tesla Cybertruck üzerinde düzenleme yaparak aracınızın nasıl bir dokuya sahip olmasını istediğinizi, aracınızın rengini ve parlaklığını ayarlıyabiliyorsunuz.

Web Siteden Örnek Görsel ;

Bunun yanı sıra araca cam filmi yapıp onun siyahlık derecesini, süspansiyon ve direksiyon konumu gibi şeylerinide ayarlayabiliyorsunuz.

Eğer aracınızı tamamen keyfinize göre tasarladıysanız sitede yer alan “Save as ımage” yazan yere tıklayarak kendinize özel oluşturduğunuz Tesla Cybertruck aracınızı telefonunza kaydedebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi eğer AR destekli bir cihaza sahipseniz de sitede yer alan “View In AR” butonuna basarak aracı 3 boyutlu olarak evin bi köşesine yerleştirip fotoğrafını çekebilirsiniz.

Kendi Cybertruck modelinizi oluşturmak için Cybertruck Configurator sitesine göz atmak isterseniz buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Eğer “Oturduğunuz Yerden Araba İle Dünya Turu” adlı yazımıza da göz atmak isterseniz Buraya Tıklamanız yeterli.

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın