İnternetin her kesime ulaşması ile birlikte artık interneti birbirinden farklı amaçlar için kullanmaya başlamış durumdayız.

Bu senaryolardan birisini hayata geçiren bu ilginç web sitesi, amerikada şuan da hapishanede bulunan, farklı yaş gruplarına, bölgelere ve cinsiyetlerine göre ayrılan birbirinden farklı insanlarla konuşmanıza olanak sunuyor.

Göz Atın; Ölmüş Kişilerin Fotoğraflarını Canlandırabileceğiniz Site !

İşte bizde bu yazımızda size bu ilginç web sitesinden ve nasıl kullanıldığından bahsedeceğiz.

Nasıl Kullanılır ?

Öncelikle siteye giriş yaptığınız zaman üst kısımdan en baştaki seçeneği, yani mektup arkadaşı seçeneğini seçerek açılan ekranın sol tarafından kendi mektup arkadaşınızı bulmak için aradığınız kriterleri giriyorsunuz (yaş,cinsiyet,bölge vs gibi).

Daha sonra ‘search’ butonuna basarak arıyorsunuz ve karşınıza gelen kişilerden kendinize bir mektup arkadaşı seçiyorsunuz. Ayrıca bu kişilerin profilini ziyaret ederek o kişiler hakkında daha detaylı bilgi sahibi de olabilirsiniz.

Siteye Ulaşmak İçin Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayın !

Siteye Ulaşmak İçin Tıklayın

Sizde yukarıdaki kısma tıklayarak bu web sitesinde ulaşabilir ve kendinize şuanda hapishanede olan bir mektup arkadaşı bulabilirsiniz.

Eğer bu zamana kadar hazırladığımız bu ilginç web sitesi gibi birbirinden farklı tüm ilginç sitelere göz atmak isterseniz buradaki bağlantıya tıklamanız yeterli.

Göz Atın; İnstagram Gizli Profilleri Gösteren Web Sitesi

Bu yazımıza konu olan bu ilginç web sitesi hakkındaki düşüncelerinizi de yorumlardan bizlerle paylaşmayı unutmayın…

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın