Euro Truck Simulator 2 bilgisayarda kamyon, tır sürme oyunudur. 2012 yılında çıkmasına rağmen oyuna ilgi gün geçtikçe artıyor. Oyunda bir çok tır bulunmakta. Oyun içerisinde olmasını istediğiniz başka araba, harita var ise araba modları, haritalar indirip ekleyebilirsiniz.

Oyuna istediğiniz araba modelini ekleme şansınız var. Kargo arabaları, iş makinaları gibi araçları da ekleyebilirsiniz. Son zamanda çıkan güncellemeler sayesinde tırdan inebilir hatta sağ ve sol camları da açabilirsiniz.

Göz Atın; Bu Test İle Gizli Milletinizi Öğrenin !

Oyuna isterseniz de Türkiye haritası da ekleyebilirsiniz. İstanbul, Ankara, Düzce, Samsun, Zonguldak gibi bir çok il bulunmaktadır. Beta olanında (102 MB) Bu şehirler tam haritada (521 MB) bütün şehirler bulunmaktadır.

Euro Truck Simulator 2 Özellikleri

Oyunda bir çok özellik bulunmaktadır. Bunun sayesinde oyunu daha güzel hale getirebilirsiniz. Oyuna istediğiniz kargo şirketinin arabasını ekleyip kargo taşıyabilirsiniz. Oyunda sürekli tırla bir şey taşımak sıkacaktır. Oyuna arada değişiklik katmak güzel olacaktır.

Göz Atın; 6 Soruda Şuan Hangi Telefonu Kullandığınızı Bulalım !

Oyunda bildiğiniz gibi arabalar, tırlar çok pahalı. Sürekli bir iş yapmanız lazım ki yeni arabalar alabilmelisiniz. Bunun içinde oyunda siz çalışmıyor iken şoförle tırınızı veya arabanızı gönderip para kazanabilirsiniz.

Garaj satın alıp daha sonra şoför kiralayıp yola gönderme şansınız var bunun sayesinde sizler daha çok para kazanacaksınız. Para kazandıkça yeni araba, tır alıp üstüne de şoför kiralayıp işe göndereceksiniz bunun sayesinde gün geçtikçe oyunda daha çok para kazanacaksınız. Oyun sizin için daha çok eğlenceli olmaya başlayacak.

Göz Atın; 10 Soruda Sana En Uygun Telefon Markasını Bulalım

Oyunda para kazanmanın başka yolu ise nakliye şirketi kurmak. Nakliye şirketi kurup zaman geçtikçe daha çok para kazanabilirsiniz.

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

1 Comment

    abi ben güncel sürümü indirdim setup a basadım ve windows yazısı geldi bu dosya windowsunuzu bozabilir die bende çalıştırmaya bastım sen buna bi cevap yazda yükliyim artık .d

Bir Cevap Yazın