Dünyanın en zengin insanlarından biri olan Elon Musk, son zamanlarda yaptığı yeni projeler ile gün geçtikçe servetini katlamaya devam etmekte.

Göz Atın; Yapay Zeka ve Simetriyi Kullanarak Yüzde Kaç Güzel Olduğunuzu Hesaplayan Site

Her ne kadar dünyanın en zengin insanı ünvanını ‘Jeff Bezos’tan’ alamamış olsa bile, özellikle sosyal medya tarafında yaptığı paylaşımlar ile Musk, dünya genelinde oldukça tanınan bir milyarder.

Peki bu zamana kadar ben Elon Musk olsam o parayı şöyle harcardım böyle harcardım diye düşündünüz mü ? İşte bir geliştirici tarafından oluşturulan ve bu yazımıza konu olan bu ilginç web sitesi üzerinden bunu gerçekleştirebileceksiniz.

Spend Elon Musk’s Fortune, adı ile oluşturulan bu web sitesi üzerinden Elon Musk’ın 164 milyar dolar‘lık serveti ile neler alabilirsiniz öğrenebiliyorsunuz.

Site içerisinde Musk’ın serveti ile NBA takımları, malikaneler, spor otomobiller ve çok daha fazlasını satın alabiliyorsunuz. Tabii yine de bu serveti bitirmenin kolay olmayacağını belirtelim.

Siteye Ulaşmak İçin Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayın

Siteye Gitmek İçin Buraya Tıklayın

Bu siteye benzer, bu zamana kadar paylaştığımız diğer tüm ilginç internet sitelerine göz atmak isterseniz buradaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Göz Atın; CS 1.6 Tarayıcıdan Ücretsiz Nasıl Oynanır ?

Bu web sitesine göz attıktan sonra düşüncelerinizi yorumlardan bizlerle paylaşmayı unutmayın…

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın