Sizler için birbirinden ilginç siteler, film dizi listeleri hazırlamaya devam ediyoruz.

Eğer daha önce hazırladığımız “Oturduğunuz Yerden Araba İle Dünya Turu Attıran Site” yazımıza göz atmak isterseniz Buraya Tıklamanız yeterli.

Bu yazımızda ele alacağımız sitemizin adı How Is The World

How Is The World devletlerin insanların mutluluk oranları ve kişilerin paylaştıkları mutluluk oranlarını baz alarak hazırlanmış bir web sitesi.

Tabi ki sadece ülke olarak değil şehir şehir bu mutluluk oranlarını inceleyebilirsiniz.

Bunun yanında bu ilginç web sitesine kayıt olarak kendi ülke ve şehrinize dair mutluluk oranınızı girerek kendi şehrinizin ortalamasına katkı sağlayabilirsiniz.

Siteden Örnek Görsel :

Yukarıda gördüğünüz üzere oldukça sade ve anlaşılır bir tasarıma sahip olan siteye ilk girdiğinizde sizden herhangi bir ülke seçmeniz isteniyor.

Daha sonra seçtiğiniz ülkeden istediğiniz şehri seçerek o şehre ait mutluluk oranlarını inceleyebilirsiniz.

Yukarıda da belirttiğim gibi eğer kendi şehrinize ait mutluluk oranlarınızı girmek isterseniz siteye girdiğiniz zaman sağ üst köşede bulunan ‘Sıgn In’ butonuna tıklayarak kayıt olup daha sonra kendi şehrinize ait oranları girebilirsiniz.

Sitede pek fazla türk kullanıcı olmamasından dolayı verilerde eksiklikler olabilir fakat özellikle yabancı ülkelerde neredeyse tamamen doğru ve tam oranları bulabilirsiniz.

Bu ilginç web sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kendi şehrinizin mutluluk oranları inceledikten sonra size göre doğru olup olmadığınıda yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Daha önce hazırladığımız “Son 20 Yılın En İyi 15 Türk Filmi” yazımıza da göz atmak isterseniz Buraya Tıklayabilirsiniz.

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın