COVID-19 sebebiyle tüm dünya olarak eve kapandığımız şu günlerde tüm herşeyimiz internet üzerinden gerçekleşmeye başlamış durumda.

Bunun üzerine düşünen bir geliştirici dünyanın her kısmından insanın evinin penceresinden manzarasını başka insanlarla paylaşmasını sağlayan bir site geliştirdi.

Göz Atın; İsminizin Hangi Renklerden Oluştuğunu Gösteren İnternet Sitesi

Bu site sizin dünyadaki rastgele bir kişinin penceresinin manzarasını seyretmenize olanak sağlıyor. Bu pencere Eyfel kulesi manzaralı bir pencerede olabilir İstanbul Boğazı manzaralı bir pencerede.

Site sizin diğer insanların manzaralarına misafir olmanız için herhangi bir üyelik istemiyor fakat, eğer sizde pencerenizin manzarasını başka insanlar ile paylaşmak isterseniz siteye kayıt olarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Siteye giriş yaptığınızda yapmanız gereken tek bir şey bulunuyor, oda ekranda bulunan “Open a new windows somewhere in the world” (Dünyanın bir yerinde yeni bir pencere aç) tuşuna basmanız ve daha sonra rastgele, dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir kişinin penceresine bağlanıyorsunuz.

Aşağıdaki Bağlantıya Tıklayarak Sizde Başkalarının Manzarasına Ortak Olabilirsiniz.

Siteyi Ziyaret Etmek İçin Buraya Tıklayın

Eğer daha önce hazırladığımız “Haritada Tıkladığınız Yerin Dili ve Aksanını Dinleten Site” adlı yazımıza göz atmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Göz Atın; Cebinizdeki Paranın Geçmişteki Değerini Gösteren Site

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın