Tüm dünyanın gündeminde olan koronavirüs salgını sebebiyle insanların evde kalması için bir çok oyun şirketi oyunculara özel güzel indirimler yapmaya devam ediyor.

Daha önce oyunculara çok güzel bir indirimle Tom Clancy’s The Division 2’yi veren Ubisoft, bu kez kendi oyun platformu Uplay’de çok sevilen bir serinin çok sevilen bir oyunun ücretsiz olarak verecek.

Günümüzde çoğu oyuncu tarafından sevilen Assassin’s Creed serisinin belki de en sevilen oyunu Assassin’s Creed II, 14 Nisan 2020 tarihinde, yani önümüzdeki hafta salı günü Uplay üzerinden ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilecek. Bununla birlikte serinin diğer oyunlarında da güzel indirimlerde bizi karşılıyor olucak.

Ubisoft‘un Uplay üzerinden ücretsiz olarak vereceği  Assassin’s Creed II, serinin en sevilen karakteri Ezio’nun İtalya’da geçen maceralarını konu alıyor. Oyun, serinin ilk oyununun en sevilen taraflarını alıp yeni oyunun üstüne katılmış bir şekilde karşımıza çıktığından dolayı Assassin’s Creed severlerin gönlünde özel bir yere sahip.

Ayrıca her hafta ücretsiz oyun dağıtan Epic Games Store, bu hafta aksiyon severler için çok güzel bir oyun olan Just Cause 4’ü ücretsiz olarak verecek.

Assassin’s Creed II ve Just Cause 4 gibi yapımların yanında bu hafta sonu için Ubisoft tarafından başka güzel bir haber daha var.

Yarış tutkunlarının çok seveceği bir oyun olan The Crew 2, bu hafta sonu boyunca ücretsiz olarak oynanabilecek. Ayrıca oyun, yine aynı süre boyunca %75 indirime de girecek. Yani normalde 269 TL olan The Crew 2’yi 67,25 TL’lik ücreti ödeyerek satın alabiliceksiniz.

 

 

 

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın