Apple artık sıradan hale gelmiş İphone lansmanlarını bu yıl her yıl olduğu gibi Eylül ayından farklı olarak koronavirüs pandemisi sebebiyle Ekim ayında gerçekleştirecek.

Bu akşam gerçekleşicek olan lansmanda yeni bir telefon göremeyecek olmamız aslına bakarsak Apple’ın çok konuşulacak bir etkinlik yapmasına engel değil.

Hali hazırda gelirlerinin büyük bir kısmı cihazlar yerine Apple Store ve aboneliklerden oluşan Apple, üzerindeki çalışmalarını bitirip hazır hale getirdiği yeni İpad Air, Apple Watch Series 6 ve yeni kulaklığı AirPods Studio‘yu bu akşam tanıtmaya hazırlanıyor.

Apple Bu Akşam Hangi Ürünleri Tanıtacak ?

  • İpad Air (Netleşti)
  • Apple Watch 6.nesil (Netleşti)
  • AirPods Studio Kulaklık (Netleşmedi)
  • AirTags (Netleşmedi)
  • Apple One (Netleşmedi)

Göz Atın; Koronavirüsün Sadece Erkeklerde Görülen Yeni Bir Belirtisi Ortaya Çıktı!

İpad Air 2020

İlk defa 2013 yılında karşımıza çıkan air serisi 1 yıl içerisinde yenilenerek İpad Air 2 olarak karşımıza çıkmıştı. Fakat o modelden sonra 2019’a kadar yeni modeli gelmeyen air serisi bu yıl tekrar yenilenerek karşımıza yeni bir model ile çıkmaya hazırlanıyor.

Ekran boyutunun 10,8 inç olması beklenen modelin ekrana gömülü bir parmak izi ile gelme ihtimali de var.

Apple Watch Series 6

Akıllı saat satışlarında liderliğini sürdüren Apple’ın gözdesi Apple Watch serisinin bu akşam gerçekleşecek etkinlikte yeni modelinin tanıtılması bekleniyor.

Geliştirilen wifi bağlantı hızı ve kandaki oksijen değerini ölçme özelliği ile gelen series 6 modelinin detaylarını bu akşam hep birlikte öğreneceğiz.

Listeye bakıcak olursak Apple yeni İphone modeli olmayan bir etkinlikle bile bu akşam oldukça konuşulacak bir lansman gerçekleştirecek.

Göz Atın; Singapur’da Zoom’la Yapılan Bir Derste Uygunsuz Görüntüler Gösterildi!

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın