Ülkemizde bir çok farklı sektörde üretim yapan Altus markasının hangi markaya ait olduğu, hangi markanın alt markası olduğu çok merak ediliyor. Altus markasından bir ürün alacak kullanıcılar özellikle Altus hangi markanın yan ürünü sorusunun cevabını merak ediyor. Ayrıca ek olarak Altus markasına ait ürünlere ait yedek parça ve teknik servisi hakkında bilgi arıyorsanız, bu yazımızda tüm sorularınıza cevap bulacaksınız.

Göz Atın; Fantom Markası Hakkında Bilgiler

Altus Hangi Ülkenin?

Altus markası Türkiye’ye ait bir Türk markasıdır ve bünyesinde 45.000 çalışanı bulunmaktadır. Buna ek olarak 9 farklı ülkede 30 adet üretim tesisi bulunmaktadır.

Altus Markası Ne Zaman Kuruldu?

Altus markası 1998 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana bir çok farklı elektronik ürün grubunda üretim yapmaktadır. Ayrıca ürünlerini 53’ten fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Altus Hangi Markanın?

Tüketici elektroniği üretimi yapan Altus markası Arçelik markasının çatısı altında üretim yapmaktadır.

Altus Markasının Ürünleri Kaliteli Mi?

1955 yılında kurulmuş olan Arçelik markasının alt markası olan Altus, kökeninde Arçelik markasının temelini taşıdığından ve Arçelik servislerine erişim sağlayabildiğinden hem satış öncesi hemde satış sonrasında kullanıcılar tarafından memnun kalınan bir markadır. Tabi sizin yinede direkt olarak alacağınız ürün bağlamında detaylı araştırma yapmanız daha iyi olacaktır.

Altus Yetkili Servis

Müşterilerin en çok sorduğu sorulardan birisi ise Altus markasına ait yetkili servisler. Altus markası hem kendi servislerinde hemde Arçelik yetkili servislerinde destek hizmeti verdiğinden geniş bir servis ağına sahiptir.

Ayrıca bu servis ağının yanı sıra sorununuzu online olarak iletip size randevu veren bir sistemleri de bulunmakta. Buradaki bağlantıya tıklayarak markanın kendi web sitesi üzerinden konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

Bir Cevap Yazın