Ülkemizin bütün şehirlerinin birbirinden güzel yerlerinin olduğunu söylememize gerek yok. Fakat her insanın keşke bu şehirde yaşasaydım dediği bir yer olmuştur.

İşte bizde bugün sizler için hazırladığımız 8 soruluk testimiz ile sizin ruhunuzun Türkiye’nin hangi şehrine ait olduğunu bulacağız.

Sizlere sorduğumuz 8 soruyu kendinize göre cevaplayarak sizin ruhunuzun Türkiye’nin hangi şehrine ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Bu testimizi çözdükten sonra ‘BBC Tarafından Hazırlanan 12 Soruluk Türkiye Testini Geçebilicekmisin ?’ adlı testimizi de çözmek isterseniz Buraya Tıklamanız yeterli.

Testi çözdükten sonra sonuçlarınızı yorumlar kısmına yazmayı unutmayın.

Aç Acına Teste Başlamayalım... Hadi Yemek İçin Birini Seç!

Peki Boş Zamanlarını Ne Yaparak Geçirirsin ?

O Zaman Tuttuğun Takımı da Bi Öğrenelim ?

Türkiyenin Hangi Bölgesinin İklim Şartları Sana Göre ?

Senin İçin Sevgilide Olmazsa Olmaz Özellik Nedir ?

Peki Aşağıdaki Şehir Yerleşimlerinden Hangisi Sana Göre ?

Hangi Müzik Türü Sana Daha Çok Hitap Ediyor ?

Son Olarak Yurt Dışında İstediğin Şehirde Yaşama Şansın Olsa Bu Hangi Şehir Olurdu ?

8 Soruda Senin Ruhun Türkiye'nin Hangi Şehrine Ait Buluyoruz !
İstanbul !

Tebrikler! Senin ruhunun ait olduğu şehir İstanbul, tarihi dokusu ve güzelliği ile birçok insanı kendisine hayran bırakan bu şehir, seninde kendisi hayran bırakmış olmalı.
Ankara

Tebrikler! Verdiğin cevaplara bakacak olursak ülkemizin başkenti Ankara senin ruhunun da ait olduğu şehir.
İzmir

Tebrikler! Ülkemizin gözde şehirlerinden olan İzmir, havası denizi ve daha birçok güzelliği ile birçok insanın gönlünde ayrı bir yere sahip. Verdiğin cevaplara bakacak olursak bu insanlardan biriside sen olmalısın.
Bursa

Tebirkler! Tarihi dokusu ve bunca yıllık geçmişi ile ülkemizin güzel şehirlerinden birisi olan Bursa, birçok insanın gönlünde yer edindiği gibi seninde gönlünde önemli bir yer edinmiş olmalı.
Antalya

Tebrikler! Muhteşem doğası ile ülkemizin gözde şehirlerinden olan Antalya senide etkilemiş olmalı. Verdiğin cevaplara bakacak olursak senin ruhunun ait olduğu şehir kesinlikle burası.
Muğla

Tebrikler! Yeşilliği ve denizi ile ülkemizin öne çıkan şehirlerden olan Muğla, seninde gönlünü kazanmış olacak ki verdiğin cevaplara bakarsak senin ruhunun ait olduğu şehir kesinlikle Muğla.
Eskişehir

Tebrikler! Özellikle genç nüfüsu ile öğrenci şehri olarak bilinen Eskişehir, senin gibi ruhu genç ve hep genç kalacak kişilerin ruhunun ait olduğu şehir.
Trabzon

Tebrikler! Karadenizin incilerinden olan Trabzon, muhteşem doğası ile birçok insanın gönlünde ayrı bir yere sahip. Verdiğin cevaplara bakacak olursak senin ruhunun ait olduğu şehir kesinlikle Trabzon !

Eğer daha önce paylaştığımız ‘BBC Tarafından Hazırlanan 12 Soruluk Türkiye Testini Geçebilicekmisin ?’ adlı testimizi de çözmek isterseniz Buraya Tıklamanız yeterli.

Sonuçlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın…

About Author

Enes Arslan

Teknoloji Hakkında İçerik Üreterek Daha Fazla İnsana Ulaşmayı Hedefleyerek Teknollogs.com'u Kurdum.

2 Comments

    Urfaliyim ama izmir geldi

    Tşk

Bir Cevap Yazın